Arama Yap

Türkiye Hava Sporları Federasyonu
ONLİNE HİZMETLER
Federasyona ait online hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz

SOSYAL MEDYA
Gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medyada takip edin

Merkez Hakem Kurulu Duyurusu


Merkez Hakem Kurulu Duyurusu
Türkiye Hava Sporları Federasyonu
Merkez Hakem Kurulu 
 
Merkez Hakem Kurulu 8 Ocak 2021 tarihinde pandemi önlemleri çerçevesinde çevrimiçi olarak yamaç paraşütü hakem bilgilerini güncellemek, faal hakemleri belirlemek ve hakem terfilerini gerçekleştirmek üzere toplandı. 
 
Alınan kararlar gereği;
 
  • Yenilenen THSF internet sayfası ve EBYS (Elektronik Bilgi Yönetim Sistemi) MHK dosyalarında yer alan bilgilerinizin güncellenmesine,
  • 2021 yılı itibari ile aday hakemlik sürecini tamamlayan ve ulusal hakem olma kıstasları taşıyan hakemler ekteki listede belirtilmiştir. Bu bilgilendirme metni ilan tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde güncel bilgilerinizi www.thsf.org.tr adresi Hakem Bilgi Güncelleme menüsünden tamamlamasına,
  • Hakem olarak görev yapan ve bu tarihten sonra THSF Faaliyet takviminde yer alan yarışmalara katılan sporcuların hakemliklerinin dondurulmasına, *(EBYS Hakem Bilgi güncellemesi sürecinde bu durum incelenecektir)
 
karar verilmiştir. 
 
Listede ismi bulunmayan hakemlerin yapılan incelemelerde dosyasında eksikler olduğu saptanmıştır. Bu durumda olduğunu düşünen hakemlerimiz ve diğer konularda bilgilendirme almak için mhk@thsf.org.tr adresinden iletişime geçebilirler.

Hakem Terfi ve Aday Hakemlik Sürecini Tamamlayan Hakem Listesi İçin Tıklayınız.

Tüm Hakları Saklıdır : 2020 - 2021
versiyon 1.1.5
Web Tasarım