Arama Yap

Türkiye Hava Sporları Federasyonu
ONLİNE HİZMETLER
Federasyona ait online hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz

SOSYAL MEDYA
Gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medyada takip edin

2021 Yılında Uygulanacak Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası Etap Katılım Sistemi


2021 Yılında Uygulanacak Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası Etap Katılım Sistemi Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası 1. Etap katılacak sporcu belirleme “Ön Kayıt”  işlemlerine gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. “Ön Kayıt”  işlemleri yoğun katılım sebebiyle 15.01.2021 Saat 18:00 itibari ile kapatılacaktır.

2020 Yılı Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası Genel Klasmanda yer alıp başvuru yapan sporcular belirlenmiş ve durumları “Ön Kayıt” aşamasından “Son Kontrol” aşamasına geçmiştir.


Kayıt Listesine Ulaşmak İçin Tıklayınız


Yapılan incelemede başvuru yapan sporcuların gerekli “Bilgi / Belge” bölümlerini tamamlamadıkları tespit edilmiştir. Kayıt sürecinin sağlıklı devam edebilmesi için “Bilgi/Belge” bölümünde istenen bilgi ve belgelerin tamamlanması gerekmektedir.


Başvuru ön kayıt gerçekleştirdiniz ve durumunuz aşağıdaki gibi ise Teknik Kurul tarafından değerlendirme yapılmayacaktır.


 


Ön kayıt durumunuzun değerlendirilebilmesi için aşağıdaki bilgi belgeleri eksiksiz olarak sisteme yüklemelisiniz.
Başvuru ön kayıt durumunuz aşağıdaki gibi ise Teknik Kurul tarafından değerlendirme yapılacaktır.
2021 yılında uygulanacak Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası Etap Katılım Sistemi

  • Kadın sporcu katılımı toplam sporcuların %15 olacaktır.
  • Yarışma organizatörüne 3 kontenjan (wild card) verilecektir.
  • 2020 yılı Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası Genel Klasman ilk 30 da yer alan sporcular puan önceliğine göre etaba katılacaktır.
  • Yarışma ön kayıtları seçim kriterlerine göre güncellenecek, yarışmaya katılacak sporcuları durumları  “ önkayıt - son kontrol - bekleme listesi - kesin kayıt ” olarak belirlenecektir. Yarışma katılım koşullarını belirlenen sürede tamamlamayan sporcuların “bekleme listesi”ne alınacak, bu sporcuların sayısı kadar bekleme listesinden sporcular “son kontrol - kesin kayıt” olarak belirlenecektir.
*Not:  Sporcu Lisansları 2021 vizeli olmak zorundadır.
Tüm Hakları Saklıdır : 2020 - 2021
versiyon 1.1.5
Web Tasarım